Bounce Boy

Arcade Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 4.8 MB
  • Version 1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma vipAdam
Bounce Boy, Android cihazınızda oynayabileceğiniz heyecan verici bir arcade oyunudur.

Konsantre olarak başarılı bir oyun performansı sergileyebileceğiniz Bounce Boy mobil oyunu arcade oyun kategorisinde yer alan başarılı bir mobil oyun olmuştur. Birbirinden zorlu seviyelerden oluşturulan Bounce Boy arcade mobil oyununda top ile şekilleri isabet alıp devirmeye odaklanacaksınız. 

Odaklanın, konsantre olun ve her engelle topu dikkatli bir şekilde vurun, topunuz düşmanlardan geçsin, daha çok puan kazanın ve arkadaşlarınızla paylaşmanın tadını çıkartın. Tek siz değil arkadaşlarınızda bu eğlencenin bir parçası olsun. Engelleri geçmek için her engel üzerindeki renk desenini izlemelisiniz. Desenler her defasında daha da karmaşık olabilir fakat oyuna odaklanırsanız bunun üstesinden gelebilirsiniz. 

Kolay bir oynayış tarzına sahip olup oyuncuyu kendisine bağlamayı bağlamayı başaran Bounce Boy mobil oyununu sizde Android  cihazınıza ücret ödemeden indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. Oyunun her seviyesinde farklı platformlar ile karşılaşacak ve daha da heyecanlanacaksınız. 

Yanlış renkten geçmemek için dikkatli olun, yoksa tekrar başlamak zorunda kalırsınız. Dikkatli olun ve her defasında kazanan taraf olmaya çalışın. Oyundaki lider tablosunda ilk olmaya çalışın ve ilk olduğunuz taktirde de isminizi geçmelerine izin vermeyin. 

Daha Fazla Göster
Bounce Boy indir